Luisterboektop
A Lie Someone Told You About Yourself

A Lie Someone Told You About Yourself – luisterboek

Peter Ho Davies

Voorgelezen door Christopher Ryan Grant

Lengte: 4u 33min

ISBN: 9780358395041

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

A Lie Someone Told You About Yourself van Peter Ho Davies is online als luisterboek te beluisteren in de categorie fictie. Christopher Ryan Grant verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 4 uur en 33 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Christopher Ryan Grant
Speelduur
4u 33min
Categorie
Fictie
ISBN
9780358395041

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van A Lie Someone Told You About Yourself?

Het luisterboek A Lie Someone Told You About Yourself duurt 4 uur en 33 minuten.

Bij welke diensten kan ik A Lie Someone Told You About Yourself luisteren?

A Lie Someone Told You About Yourself van Peter Ho Davies is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt A Lie Someone Told You About Yourself voorgelezen?

De voorlezing van A Lie Someone Told You About Yourself is van Christopher Ryan Grant.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing