Luisterboektop
A Very Strange Trip

A Very Strange Trip – luisterboek

L. Ron Hubbard, Dave Wolverton

Voorgelezen door Matt Wolf

Lengte: 6u 18min

ISBN: 9781592124091

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Het luisterboek A Very Strange Trip van L. Ron Hubbard, Dave Wolverton, dat tot fictie behoort, luister je online in Nederland. Matt Wolf verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 6 uur en 18 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Matt Wolf
Speelduur
6u 18min
Categorie
Fictie
ISBN
9781592124091

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van A Very Strange Trip?

Het luisterboek A Very Strange Trip duurt 6 uur en 18 minuten.

Bij welke diensten kan ik A Very Strange Trip luisteren?

A Very Strange Trip van L. Ron Hubbard, Dave Wolverton is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt A Very Strange Trip voorgelezen?

De voorlezing van A Very Strange Trip is van Matt Wolf.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing