Luisterboektop
Avonturen van Rik en Roosje

Avonturen van Rik en Roosje – luisterboek

Carry Slee

Voorgelezen door Chava voor in ’t Holt

Lengte: 0u 55min

ISBN: 9789048858262

🎙 Door een mens ingesproken Kinderen

Beluister Avonturen van Rik en Roosje van Carry Slee als luisterboek in Nederland, een titel binnen kinderen. Chava voor in ’t Holt verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 55 minuten. Beschikbaar bij BookBeat en Storytel — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Chava voor in ’t Holt
Speelduur
0u 55min
Serie
Rik & Roosje
Categorie
Kinderen
ISBN
9789048858262

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 3 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat en Storytel; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen en Storytel 14 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Avonturen van Rik en Roosje?

Het luisterboek Avonturen van Rik en Roosje duurt 55 minuten.

Bij welke diensten kan ik Avonturen van Rik en Roosje luisteren?

Avonturen van Rik en Roosje van Carry Slee is te beluisteren bij BookBeat en Storytel. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen en Storytel 14 dagen.

Door wie wordt Avonturen van Rik en Roosje voorgelezen?

De voorlezing van Avonturen van Rik en Roosje is van Chava voor in ’t Holt.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing