Luisterboektop
Black Beauty

Black Beauty – luisterboek

Michael Morpurgo

Voorgelezen door Aoife Hinds

Lengte: 5u 53min

ISBN: 9780008580698

🎙 Door een mens ingesproken Kinderen

Beluister Black Beauty van Michael Morpurgo als luisterboek in Nederland, een titel binnen kinderen. Aoife Hinds verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 5 uur en 53 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Aoife Hinds
Speelduur
5u 53min
Categorie
Kinderen
ISBN
9780008580698

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Black Beauty?

Het luisterboek Black Beauty duurt 5 uur en 53 minuten.

Bij welke diensten kan ik Black Beauty luisteren?

Black Beauty van Michael Morpurgo is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Black Beauty voorgelezen?

De voorlezing van Black Beauty is van Aoife Hinds.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing