Luisterboektop
Daughters of Victory

Daughters of Victory – luisterboek

Gabriella Saab

Voorgelezen door Yelena Shmulenson, Jennifer Jill Araya

Lengte: 14u 22min

ISBN: 9780063246515

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Beluister Daughters of Victory van Gabriella Saab als luisterboek in Nederland, een titel binnen fictie. Yelena Shmulenson, Jennifer Jill Araya verzorgen de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 14 uur en 22 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Yelena Shmulenson, Jennifer Jill Araya
Speelduur
14u 22min
Categorie
Fictie
ISBN
9780063246515

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Daughters of Victory?

Het luisterboek Daughters of Victory duurt 14 uur en 22 minuten.

Bij welke diensten kan ik Daughters of Victory luisteren?

Daughters of Victory van Gabriella Saab is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Daughters of Victory voorgelezen?

De voorlezing van Daughters of Victory is van Yelena Shmulenson, Jennifer Jill Araya.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing

Meer luisterboeken van Gabriella Saab