Luisterboektop
Emiel (hoorspel)

Emiel (hoorspel) – luisterboek

Astrid Lindgren

Voorgelezen door Nine Meijer, Max Roest

Lengte: 1u 13min

ISBN: 9788728062937

🎙 Door een mens ingesproken Kinderen

Emiel (hoorspel) van Astrid Lindgren is online als luisterboek te beluisteren in de categorie kinderen. Nine Meijer, Max Roest verzorgen de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 1 uur en 13 minuten. Beschikbaar bij Storytel en BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Nine Meijer, Max Roest
Speelduur
1u 13min
Categorie
Kinderen
ISBN
9788728062937

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

In Nederland luister je via Storytel en BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: Storytel 14 dagen en BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Emiel (hoorspel)?

Het luisterboek Emiel (hoorspel) duurt 1 uur en 13 minuten.

Bij welke diensten kan ik Emiel (hoorspel) luisteren?

Emiel (hoorspel) van Astrid Lindgren is te beluisteren bij Storytel en BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: Storytel 14 dagen en BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Emiel (hoorspel) voorgelezen?

De voorlezing van Emiel (hoorspel) is van Nine Meijer, Max Roest.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing