Luisterboektop
Finding Belle

Finding Belle – luisterboek

Reeta Chakrabarti

Voorgelezen door Dinita Gohil

Lengte: 8u 53min

ISBN: 9780008553081

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Het luisterboek Finding Belle van Reeta Chakrabarti, dat tot fictie behoort, luister je online in Nederland. Dinita Gohil verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 8 uur en 53 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Dinita Gohil
Speelduur
8u 53min
Categorie
Fictie
ISBN
9780008553081

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Finding Belle?

Het luisterboek Finding Belle duurt 8 uur en 53 minuten.

Bij welke diensten kan ik Finding Belle luisteren?

Finding Belle van Reeta Chakrabarti is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Finding Belle voorgelezen?

De voorlezing van Finding Belle is van Dinita Gohil.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing