Luisterboektop
In gesprek met Helen le Roy

In gesprek met Helen le Roy – luisterboek

Pascale Fagel, Helen le Roy

Voorgelezen door Pascale Fagel, Helen le Roy

Lengte: 0u 31min

ISBN: 9789464492729

🎙 Door een mens ingesproken Persoonlijke ontwikkeling

Beluister In gesprek met Helen le Roy van Pascale Fagel, Helen le Roy als luisterboek in Nederland, een titel binnen persoonlijke ontwikkeling. Pascale Fagel, Helen le Roy verzorgen de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 31 minuten. Beschikbaar bij BookBeat en Storytel — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Pascale Fagel, Helen le Roy
Speelduur
0u 31min
Serie
Aan tafel met Fagel (deel 4)
Categorie
Persoonlijke ontwikkeling
ISBN
9789464492729

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 3 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat en Storytel; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen en Storytel 14 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van In gesprek met Helen le Roy?

Het luisterboek In gesprek met Helen le Roy duurt 31 minuten.

Bij welke diensten kan ik In gesprek met Helen le Roy luisteren?

In gesprek met Helen le Roy van Pascale Fagel, Helen le Roy is te beluisteren bij BookBeat en Storytel. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen en Storytel 14 dagen.

Door wie wordt In gesprek met Helen le Roy voorgelezen?

De voorlezing van In gesprek met Helen le Roy is van Pascale Fagel, Helen le Roy.

Het hoeveelste deel in de reeks Aan tafel met Fagel is In gesprek met Helen le Roy?

In gesprek met Helen le Roy is deel 4 van 5 in de reeks Aan tafel met Fagel.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing