Luisterboektop
Mijn jeugd vermoord

Mijn jeugd vermoord – luisterboek

Willeke Meijer

Voorgelezen door Serra van Sommeren

Lengte: 8u 58min

ISBN: 9789463455312

🎙 Door een mens ingesproken Biografie

Het luisterboek Mijn jeugd vermoord van Willeke Meijer, dat tot biografie behoort, luister je online in Nederland. Serra van Sommeren verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 8 uur en 58 minuten. Beschikbaar bij BookBeat en Storytel — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Serra van Sommeren
Speelduur
8u 58min
Categorie
Biografie
ISBN
9789463455312

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 3 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat en Storytel; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen en Storytel 14 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Mijn jeugd vermoord?

Het luisterboek Mijn jeugd vermoord duurt 8 uur en 58 minuten.

Bij welke diensten kan ik Mijn jeugd vermoord luisteren?

Mijn jeugd vermoord van Willeke Meijer is te beluisteren bij BookBeat en Storytel. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen en Storytel 14 dagen.

Door wie wordt Mijn jeugd vermoord voorgelezen?

De voorlezing van Mijn jeugd vermoord is van Serra van Sommeren.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing