Luisterboektop
Murder on the Island

Murder on the Island – luisterboek

Daisy White

Voorgelezen door Charlotte Strevens

Lengte: 8u 18min

ISBN: 9781407994994

🎙 Door een mens ingesproken Detective

Murder on the Island van Daisy White is online als luisterboek te beluisteren in de categorie detective. Charlotte Strevens verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 8 uur en 18 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Charlotte Strevens
Speelduur
8u 18min
Serie
Chloe Canton (deel 1)
Categorie
Detective
ISBN
9781407994994

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Murder on the Island?

Het luisterboek Murder on the Island duurt 8 uur en 18 minuten.

Bij welke diensten kan ik Murder on the Island luisteren?

Murder on the Island van Daisy White is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Murder on the Island voorgelezen?

De voorlezing van Murder on the Island is van Charlotte Strevens.

Het hoeveelste deel in de reeks Chloe Canton is Murder on the Island?

Murder on the Island is deel 1 van 2 in de reeks Chloe Canton.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing

Meer delen in Chloe Canton