Luisterboektop
Pete and Alice in Maine

Pete and Alice in Maine – luisterboek

Caitlin Shetterly

Voorgelezen door Eileen Stevens, Joe Knezevich, Sarah Naughton

Lengte: 7u 19min

ISBN: 9780063242838

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Het luisterboek Pete and Alice in Maine van Caitlin Shetterly, dat tot fictie behoort, luister je online in Nederland. Eileen Stevens, Joe Knezevich, Sarah Naughton verzorgen de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 7 uur en 19 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Eileen Stevens, Joe Knezevich, Sarah Naughton
Speelduur
7u 19min
Categorie
Fictie
ISBN
9780063242838

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Pete and Alice in Maine?

Het luisterboek Pete and Alice in Maine duurt 7 uur en 19 minuten.

Bij welke diensten kan ik Pete and Alice in Maine luisteren?

Pete and Alice in Maine van Caitlin Shetterly is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Pete and Alice in Maine voorgelezen?

De voorlezing van Pete and Alice in Maine is van Eileen Stevens, Joe Knezevich, Sarah Naughton.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing

Meer luisterboeken van Caitlin Shetterly