Luisterboektop
Shadows of Berlin

Shadows of Berlin – luisterboek

David R. Gillham

Voorgelezen door Suzanne Toren

Lengte: 16u 2min

ISBN: 9781705060780

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Shadows of Berlin van David R. Gillham is online als luisterboek te beluisteren in de categorie fictie. Suzanne Toren verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 16 uur en 2 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Suzanne Toren
Speelduur
16u 2min
Categorie
Fictie
ISBN
9781705060780

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Shadows of Berlin?

Het luisterboek Shadows of Berlin duurt 16 uur en 2 minuten.

Bij welke diensten kan ik Shadows of Berlin luisteren?

Shadows of Berlin van David R. Gillham is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Shadows of Berlin voorgelezen?

De voorlezing van Shadows of Berlin is van Suzanne Toren.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing