Luisterboektop
Silent Star

Silent Star – luisterboek

Tracie Peterson

Voorgelezen door Alyssa Bresnahan

Lengte: 3u 19min

ISBN: 9781449803353

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Silent Star van Tracie Peterson is online als luisterboek te beluisteren in de categorie fictie. Alyssa Bresnahan verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 3 uur en 19 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Alyssa Bresnahan
Speelduur
3u 19min
Categorie
Fictie
ISBN
9781449803353

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Silent Star?

Het luisterboek Silent Star duurt 3 uur en 19 minuten.

Bij welke diensten kan ik Silent Star luisteren?

Silent Star van Tracie Peterson is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Silent Star voorgelezen?

De voorlezing van Silent Star is van Alyssa Bresnahan.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing