Luisterboektop
Small Acts of Defiance

Small Acts of Defiance – luisterboek

Michelle Wright

Voorgelezen door Eloise Mignon

Lengte: 10u 22min

ISBN: 9780063223929

🎙 Door een mens ingesproken Fictie

Small Acts of Defiance van Michelle Wright is online als luisterboek te beluisteren in de categorie fictie. Eloise Mignon verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 10 uur en 22 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Eloise Mignon
Speelduur
10u 22min
Categorie
Fictie
ISBN
9780063223929

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Small Acts of Defiance?

Het luisterboek Small Acts of Defiance duurt 10 uur en 22 minuten.

Bij welke diensten kan ik Small Acts of Defiance luisteren?

Small Acts of Defiance van Michelle Wright is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Small Acts of Defiance voorgelezen?

De voorlezing van Small Acts of Defiance is van Eloise Mignon.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing