Luisterboektop
The Ball in the Air

The Ball in the Air – luisterboek

Michael Bamberger

Voorgelezen door David Morse

Lengte: 9u 5min

ISBN: 9781797151823

🎙 Door een mens ingesproken Non-fictie

Beluister The Ball in the Air van Michael Bamberger als luisterboek in Nederland, een titel binnen non-fictie. David Morse verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 9 uur en 5 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
David Morse
Speelduur
9u 5min
Categorie
Non-fictie
ISBN
9781797151823

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van The Ball in the Air?

Het luisterboek The Ball in the Air duurt 9 uur en 5 minuten.

Bij welke diensten kan ik The Ball in the Air luisteren?

The Ball in the Air van Michael Bamberger is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt The Ball in the Air voorgelezen?

De voorlezing van The Ball in the Air is van David Morse.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing