Luisterboektop
The Boyfriend App

The Boyfriend App – luisterboek

Katie Sise

Voorgelezen door Arielle deLisle

Lengte: 7u 31min

ISBN: 9780062285027

🎙 Door een mens ingesproken Non-fictie

The Boyfriend App van Katie Sise is online als luisterboek te beluisteren in de categorie non-fictie. Arielle deLisle verzorgt de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 7 uur en 31 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Arielle deLisle
Speelduur
7u 31min
Categorie
Non-fictie
ISBN
9780062285027

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van The Boyfriend App?

Het luisterboek The Boyfriend App duurt 7 uur en 31 minuten.

Bij welke diensten kan ik The Boyfriend App luisteren?

The Boyfriend App van Katie Sise is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt The Boyfriend App voorgelezen?

De voorlezing van The Boyfriend App is van Arielle deLisle.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing