Luisterboektop
Dragon Warrior

Dragon Warrior – luisterboek

Jada Fisher, S.L. Vanbergen

Voorgelezen door Jordan Killam, Dez Walker

Lengte: 9u 36min

ISBN: 9781666662856

🎙 Door een mens ingesproken Fantasy

Beluister Dragon Warrior van Jada Fisher, S.L. Vanbergen als luisterboek in Nederland, een titel binnen fantasy. Jordan Killam, Dez Walker verzorgen de voorlezing. De totale luisterduur bedraagt 9 uur en 36 minuten. Beschikbaar bij BookBeat — begin met een gratis proefperiode.

Voorlezer
Jordan Killam, Dez Walker
Speelduur
9u 36min
Serie
The Last Free Dragon (deel 3)
Categorie
Fantasy
ISBN
9781666662856

Waar kun je luisteren?

Beschikbaar bij 2 luisterboekdiensten. Probeer gratis.

Meer luisterboekdiensten

Het boek kan ook beschikbaar zijn bij deze diensten.

In Nederland luister je via BookBeat; nieuwe gebruikers krijgen een gratis proefperiode: BookBeat 90 dagen.

Veelgestelde vragen over dit luisterboek

Wat is de luisterduur van Dragon Warrior?

Het luisterboek Dragon Warrior duurt 9 uur en 36 minuten.

Bij welke diensten kan ik Dragon Warrior luisteren?

Dragon Warrior van Jada Fisher, S.L. Vanbergen is te beluisteren bij BookBeat. Nieuwe gebruikers proberen gratis: BookBeat 90 dagen.

Door wie wordt Dragon Warrior voorgelezen?

De voorlezing van Dragon Warrior is van Jordan Killam, Dez Walker.

Het hoeveelste deel in de reeks The Last Free Dragon is Dragon Warrior?

Dragon Warrior is deel 3 van 2 in de reeks The Last Free Dragon.

Beoordelingen van luisteraars

Nog geen beoordelingen. Geef als eerste jouw mening over dit luisterboek.

Beoordeel dit luisterboek

Duurt 5 seconden en helpt andere luisteraars kiezen.

Verhaal
Voorlezing

Meer delen in The Last Free Dragon